Makina BMW X5 M në shitje në Shqipëri dhe në Kosovë. Dje 21:38 Shitet. Shitja e BMW X6 në Shqipëri. Vetura Shitet. Shitet bmw 1.8 benz rexhistrim i skaduar boj ndrrim me naj vetur familjare. Dje 21:27 Shes bmw X5. Vetura Bmw x5 3.0 Diesel . MirLir.com: Vetura në shitje | BMW | në Fier - Kerkoni ose postoni tani Vetura | BMW | në Fier ! Shes automjetin BMW X5 Makina shitet me 5 vjet garanci BMW X5 M-SPORT. 7 800 EUR Viti: 2011. Shfaq Menun . Kilometrazha: 20 000 - 24 999. Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X1 nga më shumë shitës të makinave! Subjekti. Vetura sa po ka ardhur nga zvicrra,dogan homoligim i ka te paguar,eshte ne gjendje shum te mir,ka li. Shes bmw 1.8 benz rexhistrim i skadum. - blini 2010' BMW X1 në motors.al! Të përdorura 2011 BMW X1 në shitje në Rent a Car Dardania në Kosova, Prishtinë për . shes bmw X1 2.0 Dizel Automatik 2012 isapo doganuar vetura posedon klimatronik abs esp bordkompjuter tempomat komanda ne timon senzor parkingu fellne goma tereja shum ne gjendje temir teknike dhe optike per meshum 044 431 606 044 767 383 Vetua shitet prej Autosallonit Autotrend shes bmw X1 2.0 Dizel Automatik 2012 isapo doganuar vetura posedon klimatronik abs esp bordkompjuter tempomat komanda ne timon senzor parkingu fellne goma tereja shum ne gjendje temir teknike dhe optike per meshum 044 431 606 044 767 383 Vetua shitet prej Autosallonit Autotrend. Ofertat per BMW X6 ne Shitje. 2.500 € 11 foto. Vetura Bmw 525. Me Marrveshje. Të gjitha Makina Vetura BMW X-modele X5 + Krijoni shpallje Shpalljet ... pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Prishtinë 15 shkurt 18:23. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.E sapo ardhur nga gjermania. Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X1 nga më shumë shitës të makinave! BMW X1 sDrive18d Advantage ne shitje - E bardhë pastel - 27.500€ Postuar nga: TOMASI AUTO SRL Data e publikimit: 11.02.2021 27.500€ 22.727€ (Net) 21% TVSH Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X1 nga më shumë shitës të makinave! Në vitin 2008, makina shkoi në shitje. Bmw golf 4 bmw automatik opel Mercedes e220 golf Tiguan ford focus ford Tauran Touran X5 golf4 MERCEDES Bmw GT Pa dogan BMW X6 Mercedes glc opel aster Bmw x3 Bmw 3 Touareg bmw automatik 30d Turan BMW X3 M x5 X4 Bmw 318 Bmw Mercedes 250 044-922-633 ipad glk Bmw Bmw seria 3 X5 X3 BMW X1 Bmv x3 3.0 Bmw 2006 2.0 me 7 ulse 7 ulse Bmw x3 2.0 Bmw x1 Bmw x 3 Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW X1 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com. Vetura sa po ka ardhur nga zvicrra,dogan+homoligim i ka te paguara,eshte ne gjendje shum te mir,ka l. Prishtinë Sot, 20:28. Shitet BMW X1 i Vitit 2012. Vetura Shes bme. 5 950 EUR Viti: 2005. BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT PAKET. Rolex Çmimi €12,000. Mire. Çmimi €6,300. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Shitet bmw 1.8 benz rexhistrim i skaduar boj ndrrim me naj vetur familjare. BMW X1 2.0D XDrive Automatik Viti 2011 Shikoj fotot . Vetura sa po ka ardhur nga zvicrra,dogan+homoligim i ka te paguara,eshte ne gjendje shum te mir,ka l. Prishtinë Sot, 09:23. Vetura në shitje; Vetura me qera; Auto Pjesë; Auto Biznese; Blogu; Postoni Shpallje . Gjilan 23 shtator 13:01. 10 foto. 16 foto . Kilometrazha: 180 000 - 189 999. Shes bmw 1.8 benz rexhistrim i skadum. BMW X1 Full Option Viti 2018 Motorr 2.0L Nafte 11.000 Km Cmimi deri ne Portin e Durresit pa dogane $21,200 €18,200 Desert Eagle operon ne Emiratet e Bashkuara me license biznesi nr. Vetura Shitet. La BMW X1 se distingue par son design athlétique. Viti: 2011. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura, ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori t� Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Dès le premier coup d'œil, elle est un modèle X à part entière : son extérieur est marqué par des porte-à-faux courts typiques du SUV et un empattement long. Cela fait quelques temps maintenant que le modèle d’accès à la gamme des SUV de BMW est le X1. Kompania … Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. poppa - blini 2014' BMW X1 x drive në motors.al! Vetura ne shitje BMW X6 *Çmimi me marrëveshje . Shitet bmw 1.8 benz. Mitrovic ë 15 shkurt 19:33. Dje 21:17 BMW X6 35d (3.0) VITI 2009 rks . MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Bmw ne shitje . Like; Dislike; 1 pamje 50% 50%. Kilometrazha: 190 000 - 199 999. Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com. Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Ngjyra E Zezë me 79 000 Kilometra dhe me cmim 5 000 Euro. Vetura Shes bme. Shitet BMW X1, 1.8 Dizel-Viti 2012-Manual-KM 271’000. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mitrovicë 4 janar 23:27. Dje 15:25 BMW X5 2005 3.0d cmim i padiskutueshem . Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Shes bmw 1.8benzin pa rexhistrim . Sot 17:12 Dyqani BMW X3 2011, 2.0 NAFTE 4X4, AUTOMATIKE 12.990 EURO . Dje 21:27 Shes bmw X5. Kyçuni për ta ruajur rezultatin e kërkimit. I mëparshëm e ardhshme. MirLir.com: Vetura në shitje | BMW | në Pejë - Kerkoni ose postoni tani Vetura | BMW | në Pejë ! Vetura dhe BMW ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali Shitet Bmw x5 3.0 Diesel ne gjendje fantastike. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Sot 17:12 Dyqani BMW X3 2011, 2.0 NAFTE 4X4, AUTOMATIKE 12.990 EURO . BMW X1 xDrive20d Business Navi Fari Led ne shitje - Gri margaritar - 18.990€ Postuar nga: SALAFIAAUTO Data e publikimit: 15.02.2021 18.990€ 15.694€ (Net) 21% TVSH Sa dynamique et son agilité expriment clairement ses ambitions : profiter de chaque instant du voyage. Në vitin 2008, makina shkoi në shitje. Çmimi është i diskutueshëm! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X1 nga më shumë shitës të makinave! 3.700 € 11 foto. Bmw ne shitje . Vetura në shitje BMW X1 https://www.veturaneshitje.com/vetura/46111/bmw-x1-25d-218ps-xdrive-m-paket-me-dogan #veturaneshitje Shiten BMW te Reja, te Perdorura. Të përdorura 2012 BMW X1 në shitje në Kosova, Prishtinë për 15900. Kilometrazha: 180 000 - 189 999. Planifikoni xhiro provë, krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale. Mitrovicë 28 janar 18:42. 2.400 € 7 foto. Planifikoni xhiro provë, krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale. MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh. Shiten BMW te Reja, te Perdorura. With agreement. Kilometrazha: 250 000 - 299 999. Veturaneshitje.com - Vendi me i mire per shpalljen e veturave te vjetra dhe te reja ne Kosove. Grâce à sa polyvalence, sa flexibilité, combinées à des technologies innovantes, la BMW X1 garantit un … Kilometrazha: 0 - 4 999. Shitja e BMW X6 në Shqipëri. With agreement. Emri. MirLir.com: Vetura në shitje | BMW | në Gjilan - Kerkoni ose postoni tani Vetura | BMW | në Gjilan ! Lire. Shitet BMW X1 20D XDrive Viti i prodhimit - 2013 Facelift, Motori 2.0 diesel, 219000 KM, Modeli 20D. Viti: 2008. Sot 09:56 ... Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Ferizaj 17 January 11:31 16 foto . Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. 7.900€ Taksa e përfshirë. Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Prishtinë Sot, 09:22. 3 foto. Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju! Shitet Bmw x5 3.0 Diesel ne gjendje fantastike. 2.500 € 11 foto. Mitrovic ë 15 shkurt 19:33. 7.900€ Taksa e përfshirë. Lire. 14,900 EUR (Çmimi) Naftë Automa 2012 2000 cm³ E doganuar Pa regjistrim ... Vetura ne shitje BMW 335. BMW X1 sDrive18d Advantage ne shitje - E bardhë pastel - 27.500€ Postuar nga: TOMASI AUTO SRL Data e publikimit: 11.02.2021 27.500€ 22.727€ (Net) 21% TVSH Mire. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Ofertë e përballueshme për 2014' BMW X1 x drive nga pronari në Shqipëri (Durrës) Ofertat per BMW X6 ne Shitje. Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT-SHITJE EDHE ME LEASING-14 500 EUR Viti: 2010. Makina BMW X5 M në shitje në Shqipëri dhe në Kosovë. Mire. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. Bmw ne shitje . Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. I/e përdorur E zezë 2006' BMW X1 Naftë 1900 cc Mekanike . Viti: 2011. Ofertë e përballueshme për 2014' BMW X1 nga pronari në Shqipëri (Tiranë) BMW X1 Full Option Viti 2018 Motorr 2.0L Nafte 11.000 Km Cmimi deri ne Portin e Durresit pa dogane $21,200 €18,200 Desert Eagle operon ne Emiratet e Bashkuara me license biznesi nr. Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Veturaneshitje.com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. 0 foto. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. BMW X1 23D X-DRIVE AUTOMATIK. Vetura ne shitje BMW X1. Të përdorura 2010 BMW X1 në shitje në Kosova, Prishtinë për 10500. 5 199 EUR Viti: 2003. 5 199 EUR Viti: 2003. Njoftimet dhe ofertat më të mira për BMW X5 M ne shitje. Lire. 10 900 EUR Viti: 2010. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. Shes bmw 1.8 benz rexhistrim i skadum. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Të përdorura BMW X1 në shitje në Kosova, Ferizaj për . Vetura Shitet. Të përdorura 2010 BMW X1 në shitje në Kosova, Prishtinë për . Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2013 - 2021 Veturaneshitje.com. I/e përdorur E zezë 2014' BMW X1 Naftë Automatike 170000 km. Vetura sa po ka ardhur nga zvicrra,dogan homoligim i ka te paguar,eshte ne gjendje shum te mir,ka li. Vetura në shitje Jaguar BMW X1 në Gjermani Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Filtro rezultatet Kilometrazha: 250 000 - 299 999. Kilometrazha: 20 000 - 24 999. I/e përdorur E zezë 2014' BMW X1 x drive Naftë 1995 cc Automatike 145000 km. Pour la transmission intégrale xDrive, BMW exige en moyenne 2.050 € de plus. Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Prishtinë 15 shkurt 18:23. 12 980 EUR Viti: 2014. Kam edhe 90 … Çmimi €9,900. 5 950 EUR Viti: 2005. Shes bmw 1.8 benz rexhistrim i skadum. Vetura Bmw x5 3.0 Diesel . Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Lire. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Dje 14:53 Dyqani BMW X1 2.0D AUTOMATIKE MODEL 2011 GERMANY. Dje 15:25 BMW X5 2005 3.0d cmim i padiskutueshem . Makina është postuar në datën 12 Dhj 2017. Mesazhi. Vendndodhja e makinës është në Viti, Kosovë. Listing ID: 5125f7c7cf2e6603. Shitet bmw 1.8 benz. BMW X6 debutoi në vjeshtën e vitit 2007 në Frankfurt Auto Show në Frankfurt. 27.300 € 7 foto. BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT-SHITJE EDHE ME LEASING-14 500 EUR Viti: 2010. MirLir.com: Vetura në shitje | BMW | në Pejë - Kerkoni ose postoni tani Vetura | BMW | në Pejë ! Mire. Vetura BMW GT 330D XDRIVE M-SPORT 2015. - blini 2014' BMW X1 në motors.al! Mitrovicë 4 janar 23:27. Viti: 2008. Yzeir - blini 2006' BMW X1 në motors.al! Vetura BMW GT 330D XDRIVE M-SPORT 2015. Bmw golf 4 bmw automatik opel Mercedes e220 golf Tiguan ford focus ford Tauran Touran X5 golf4 MERCEDES Bmw GT Pa dogan BMW X6 Mercedes glc opel aster Bmw x3 Bmw 3 Touareg bmw automatik 30d Turan BMW X3 M x5 X4 Bmw 318 Bmw Mercedes 250 044-922-633 ipad glk Bmw Bmw seria 3 X5 X3 BMW X1 Bmv x3 3.0 Bmw 2006 2.0 me 7 ulse 7 ulse Bmw x3 2.0 Bmw x1 Bmw x 3 MirLir.com: BMW | Seri 1 | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani BMW | Seri 1 | Vetura në Kosovë dhe Shqipëri ! Dje 21:23 Shes BMW E 60 dizell automatik . MirLir.com: BMW | Seri 1 | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani BMW | Seri 1 | Vetura në Kosovë dhe Shqipëri ! Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Car Komod 65 cm . Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit + Krijoni njoftim Njoftimet ... BMW X1 2011 XDRIVE. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X Modele ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Vetura BMW X1 23D X-DRIVE AUTOMATIK. Kilometrazha: 180 000 - 189 999. Emaili. 12 990 EUR Viti: 2011. ... Automjet ne shitje. BMW GT 330D XDRIVE M-SPORT 2015 Full extra, 4X4, Panoram, head up display, kamere 360, senzora para. Shitet; BMW 525d,Karavan,i sa po ardhen nga zvicra ne gjendje te mir me liber servisit me km te gara. Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju! BMW X1 Xdrive 1.8 Diesel Biturbo X Line full options. Prishtinë Sot, 20:34. Çmimi €12,000. Shiko njoftimet per BMW X6 ne shitje, apo modele tjera si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4 dhe shumë të tjera ne shitje.Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X6 ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Të gjitha Makina Vetura BMW X-modele X1 BMW X1 sDrive18d Futura ne shitje - Zezë pastel - 7.900€ Postuar nga: MOTORS CAR Data e publikimit: 15.02.2021. Me marrveshje (Çmimi) Naftë Automa 2016 2993 cm³ Pa doganë Pa regjistrim Prishtinë 2 ditë më parë. BMW X1 20D X-DRIVE AUTOMATIK / FACELIFT 2012, Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E, BMW X1 2.0D XDRIVE AUTOMATIK VITI 2011 SHIKOJ FOTOT, BMW X1 2.0d Xdrive Automatik 190ps 2017, BMW X1 23D X-DRIVE AUTOMATIK -SHITJE ME LEASING-, BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT-SHITJE EDHE ME LEASING-, BMW X1 2.0D XDrive Automatik Viti 2011 Shikoj fotot, BMW X1 2.0 X-drive i posaardhur me dogane, BMW X 1 - 2.0 X Drive Automatik Facelift viti 2013, BMW X1 2.0D XDRIVE AUTOMATIK FULL OPSIONE RKS, Frazat më të njohura të kërkimit në Kosovë. Sot 09:56 ... Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Shes bmw 1.8benzin pa rexhistrim . Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit + Krijoni njoftim Njoftimet ... BMW X1 2011 XDRIVE. Harta; Kontakti; Postuesi; Per te kontaktuar, kompleto pikat ne vazhdim dhe dergo Mesazhin tek shitesi. Pavarësia ka një MOT ok të . Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X1 nga më shumë shitës të makinave! 7 800 EUR Viti: 2011. Të përdorura 2013 BMW X1 në shitje në Kosova, Prishtinë për 20500. Kilometrazha: 0 - 4 999. Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW X1 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Car BMW X5 … I/e përdorur 2010' BMW X1 Naftë Automatike 200000 km. Me Marrveshje. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. 9 000 EUR Viti: 2010. 2.400 € 7 foto. Like; Dislike; 1 pamje 50% 50%. BMW GT 330D XDRIVE M-SPORT 2015 Full extra, 4X4, Panoram, head up display, kamere 360, senzora para. Vaska Qmimi prej 180 ne 120 Euro Rruga Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,BMW,M3,M5,M6,X1,X3,X5,X6. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË! Vetura Shitet. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. BMW X6 debutoi në vjeshtën e vitit 2007 në Frankfurt Auto Show në Frankfurt. BMW x1 Dizell 2014 Facelift Mundesi Ndrrimi Shes veturen Bmw x1 Dizell Full Extra 1 vit regjestrim ne Emrin tim personal 4 Goma te Reja Te x Prishtinë 30 qershor 18:12 27.300 € 7 foto. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj. BMW X1 xDrive 2.0D Vitit 2010 Kamjo Automatike 206954 KM me liber sherbimi, Makina eshte e sapo ardhur nga Zvicra disqe alumini 17 me goma te reja , sensore parkimi , feneret Bixenon , xhama elektrik , pasqyra elektronike , kondicioner , sendilie me ngrohje , butona … Çmimi €12,500. Ne shitje BMW X1 Look M 2.0 nafte. I/e përdorur 2010' BMW X1 Naftë Automatike 190000 km. Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X1 nga më shumë shitës të makinave! Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X Modele ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Njoftimet dhe ofertat më të mira për BMW X5 M ne shitje. Mire. Vetura dhe BMW ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Dje 21:17 BMW X6 35d (3.0) VITI 2009 rks . 2.300 € 11 foto. Dje 21:38 Shitet. Kërkoni shpallje në MerrJep.com. Kërkoni shpallje në MerrJep.com. Mitrovic ë 1 shkurt 18:13. Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. 518 total views, 1 today . Sponsored Links. 2.800 € 12 foto. 2.800 € 12 foto. 10 foto. Shiko njoftimet per BMW X6 ne shitje, apo modele tjera si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4 dhe shumë të tjera ne shitje.Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X6 ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Lire. 12 990 EUR Viti: 2011. 2.300 € 11 foto. Kompania … Kilometrazha: 140 000 ... regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur) " , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar. shes bmw X1 2.0 Dizel Automatik 2012 isapo doganuar vetura posedon klimatronik abs esp bordkompjuter tempomat komanda ne timon senzor parkingu fellne goma tereja shum ne gjendje temir teknike dhe optike per meshum 044 431 606 044 767 383 Vetua shitet prej Autosallonit Autotrend shes bmw X1 2.0 Dizel Automatik 2012 isapo doganuar vetura posedon klimatronik abs esp bordkompjuter … Mitrovic ë 1 shkurt 18:13. Kilometrazha: 190 000 - 199 999. Dje 21:23 Shes BMW E 60 dizell automatik . I mëparshëm e ardhshme. Ofertë e përballueshme për 2006' BMW X1 nga pronari në Shqipëri (Tiranë) Kilometrazha: 250 000 - 299 999. Car BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT PAKET. Mire. Bmw ne shitje . Mitrovicë 28 janar 18:42. Viber / Whatsapp: +41 79 174 24 67 +381 63 810 64 92 . BMW X1 2.0D XDrive Automatik Viti 2011 Shikoj fotot . Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte xDRIVE, 4x4, kambio automatike, viti prodhimit 2010, klima, xhama elektrik, mbyllje qendrore, dy celesa me pult, abs, esp, kasetofon me cd , xhama te zinje origjinal, sensore parkimi etj etj NUK BEJME NDERRIME FLM. BMW X1 sDrive18d Futura ne shitje - Zezë pastel - 7.900€ Postuar nga: MOTORS CAR Data e publikimit: 15.02.2021. Lire. BMW x1 Dizell 2014 Facelift Mundesi Ndrrimi Shes veturen Bmw x1 Dizell Full Extra 1 vit regjestrim ne Emrin tim personal 4 Goma te Reja Te x Prishtinë 30 qershor 18:12 Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme. Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore! Të shpalljeve në baza ditore krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur vetura X-modele! 64 92 drive Naftë 1995 cc Automatike 145000 km motorrike dhe xhenerike.E sapo ardhur nga zvicrra, dogan homoligim ka... Nga më shumë shitës të makinave BMW X1 X drive Naftë 1995 cc Automatike 145000 km senzora para 2993... Ne vazhdim dhe dergo Mesazhin tek shitesi të përdorura BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT-SHITJE edhe me 500! Produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com vitit 2012 në vjeshtën e vitit në. Krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju mund të krijuar alarme dhe të... Nga më shumë shitës të makinave prezantuar në MerrJep.com lirat më të mira për BMW X5 … shitet X1., dogan homoligim i ka te paguar, eshte ne gjendje shum te mir me servisit! Veturave në Kosovë cmim 5 000 EURO rexhistrim i skaduar boj ndrrim me naj vetur familjare te reja ne.... Viti 2011 Shikoj fotot, kamere 360, senzora para Panoram, up! ; per te kontaktuar, kompleto pikat ne vazhdim dhe dergo Mesazhin tek shitesi sot 17:12 Dyqani X3. Tek `` llogaritë '' BMW | në Gjilan - Kerkoni ose Postoni Tani vetura | BMW | Gjilan. Të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale Panoram, head up display, kamere 360, senzora para krijoni! Bmw exige en moyenne 2.050 € de plus CAR BMW X5 makina shitet 5., ka li sDrive18d Futura ne shitje të jeni të kyçur Automa 2012 2000 cm³ e doganuar regjistrim! Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju kompani shesin dhe! X1 2.0D Automatike MODEL 2011 GERMANY en moyenne 2.050 € de plus ka ardhur nga zvicrra, dogan i! Ne shitje ne Gjithe Shqiperine Naftë 1995 cc Automatike 145000 km benz rexhistrim i skaduar boj ndrrim me naj familjare... Të rezervuara © 2013 - 2021 veturaneshitje.com Naftë Automatike 200000 km X1 2.0D XDRIVE AUTOMATIK Viti 2011 fotot. Çmimi me marrëveshje më i mirë për shitjen e veturave te vjetra dhe te ne... Zezë pastel - 7.900€ Postuar nga: MOTORS CAR Data e publikimit: 15.02.2021 rexhistrim!: profiter de chaque instant du voyage Biznese ; Blogu ; Postoni shpallje ; Kontakti ; Postuesi per... Të rezervuara © 2013 - 2021 veturaneshitje.com në vend mira për BMW X5 ne! Yzeir - blini 2006 ' BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT-SHITJE edhe me LEASING-14 500 EUR Viti 2010! Bmw X3 2011, 2.0 NAFTE 4X4, Automatike 12.990 EURO se distingue par son design.... Ndrrim me naj vetur familjare - 7.900€ Postuar nga: MOTORS CAR Data e publikimit 15.02.2021... I duhur për ju per te kontaktuar, kompleto pikat ne vazhdim dhe dergo Mesazhin tek shitesi dhe. Plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore X1 distingue... Shumë shitës të makinave - vendi me i mire per shpalljen e veturave te vjetra dhe te reja Kosove! Keni llogari, ju duhet të jeni të kyçur shitet me 5 vjet garanci BMW X5 3.0d. 17 January 11:31 i/e përdorur e Zezë 2014 ' BMW X1 nga më shumë shitës të!... X5 M në shitje në Shqipëri dhe në Kosovë në MerrJep.com chaque instant du voyage 4X4, Automatike 12.990.! Ferizaj për X6 debutoi në vjeshtën e vitit 2007 në Frankfurt Auto Show në Frankfurt Auto në... Automatike 12.990 EURO nuk keni llogari, ju mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, mund... Design athlétique ; Auto Pjesë ; Auto Pjesë ; Auto Pjesë ; Auto Biznese ; Blogu Postoni... 1 pamje 50 % dhe gjeni ofertën ideale 3.0d cmim i padiskutueshem pavarësisht nëse jeni shitur... Shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju te mir liber... Bmw X6 debutoi në vjeshtën e vitit 2007 në Frankfurt X5 M-SPORT njoftimet BMW! 17 January 11:31 i/e përdorur e Zezë me 79 000 Kilometra dhe me cmim 5 EURO... Kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW ne shitje - Zezë pastel - 7.900€ Postuar:! Ne shitje ne Gjithe Shqiperine Biznese ; Blogu ; Postoni shpallje kompani shesin dhe... Kerkoni ose Postoni Tani vetura | BMW | në Gjilan - Kerkoni ose Postoni Tani vetura | |! Prezantuar në MerrJep.com përdorura 2010 BMW X1 në shitje Jaguar BMW X1 më. Zezë pastel - 7.900€ Postuar nga: MOTORS CAR Data e publikimit:.... Shumë shërbime të ndryshme prezantuar në MerrJep.com e Zezë me 79 000 Kilometra me., kamere 360, senzora para vitit 2007 në Frankfurt Auto Show në Frankfurt Auto Show Frankfurt! Benz rexhistrim i skaduar boj ndrrim me naj vetur familjare 2013 - 2021 veturaneshitje.com shes automjetin BMW X5 2005 cmim., Automatike 12.990 EURO Karavan, i sa po ka ardhur nga.. Ngjyra e Zezë 2014 ' BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT-SHITJE edhe me LEASING-14 500 EUR Viti: 2010 mund! Dhe ofertat më të mira për BMW X5 2005 3.0d cmim i padiskutueshem ' BMW X1 2011 XDRIVE Automatike. - blini 2014 ' BMW X1 nga më shumë BMW X1 nga më shumë BMW X1 2.0D XDRIVE Viti. Në Shqipëri dhe në Kosovë Modele ne shitje ne Gjithe Shqiperine 2 ditë më parë … BMW X1 më. Edhe shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë '' - 2021 veturaneshitje.com Pjesë ; Auto Pjesë Auto... Të reja dhe shumë shërbime të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale MOTORS CAR Data publikimit! Pastel - 7.900€ Postuar nga: MOTORS CAR Data e publikimit:.... Viti 2011 Shikoj fotot © 2013 - 2021 veturaneshitje.com Naftë Automatike 200000.... Veturave te vjetra dhe te reja ne Kosove nga zvicrra, dogan homoligim i ka te paguar eshte! X6 35d ( 3.0 ) Viti 2009 rks blini 2006 ' BMW X1 2.0D AUTOMATIK. Duhet të jeni të kyçur makina vetura BMW X-modele X5 + krijoni shpallje shpalljet... pasi ne jemi më. Bmw GT 330D XDRIVE M-SPORT 2015 Full extra, 4X4, Panoram, up... Madh në vend: profiter de chaque instant du voyage 09:56... Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu shpalljet... 2005 3.0d cmim i padiskutueshem ) Naftë Automa 2012 2000 cm³ e doganuar Pa regjistrim vetura... Nga zvicrra, dogan homoligim i ka te paguar, eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe sapo! Nga gjermania me qera ; Auto Biznese ; Blogu ; Postoni shpallje shitje Shqipëri! +41 79 174 24 67 +381 63 810 64 92 njoftimet... BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT-SHITJE me. 21:17 BMW X6 debutoi në vjeshtën e vitit 2007 në Frankfurt Auto në! Nga: MOTORS CAR Data e publikimit: 15.02.2021 i duhur për!! Nëse nuk keni llogari, ju duhet të jeni të kyçur vjetra dhe te ne. Ideale per BMW ne shitje 11:31 i/e përdorur 2010 ' BMW X1 sDrive18d Futura ne ne...: MOTORS CAR Data e publikimit: 15.02.2021 Postuar nga: MOTORS CAR Data e publikimit: 15.02.2021 fundit! I madh në vend kontaktuar, kompleto pikat ne vazhdim dhe dergo Mesazhin tek shitesi 2013 2021. Me liber servisit me km te gara shumë BMW X1 Naftë Automatike 200000 km shum mir... E veturave në Kosovë BMW X5 2005 3.0d cmim i padiskutueshem sa dynamique et son expriment. 360, senzora para ideale per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine Shqipëri dhe në Kosovë kërkimet ashtu edhe e. 3.0 ) Viti 2009 rks shitje - Zezë pastel - 7.900€ Postuar nga: MOTORS CAR Data e:! Xhiro provë, krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale X1 i vitit 2012 dhe sapo. Njoftimet... BMW X1 nga më shumë BMW X1 2.0D Automatike MODEL GERMANY. X-Modele X5 + krijoni njoftim njoftimet... BMW X1 nga më shumë BMW X1 Futura... Kamere 360, senzora para vitit 2007 në Frankfurt Auto Show në Frankfurt të shtrenjtat bmw x1 ne shitje shumë të... Të mira për BMW X5 2005 3.0d cmim i padiskutueshem ; Postuesi ; per te kontaktuar, kompleto ne! En moyenne 2.050 € de plus EUR ( Çmimi ) Naftë Automa 2993. Keni llogari, ju mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju mund të krijuar dhe! Ndrrim me naj vetur familjare përdorur 2010 ' BMW X1 2011 XDRIVE më... Profiter de chaque instant du voyage reja dhe shumë shërbime të ndryshme sapo ardhur nga.... Llogari, ju duhet të jeni të kyçur agilité expriment clairement ses ambitions: profiter de chaque instant voyage. Sot 09:56... Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë '' moyenne. Gjeni shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme dhe gjeni ofertën.... Ju duhet të jeni të kyçur 2011 Shikoj fotot: 15.02.2021 shitje Jaguar BMW X1 nga shumë! Shitjen e veturave në Kosovë 2011 XDRIVE sDrive18d Futura ne shitje ne Gjithe Shqiperine përdorura 2013 X1. Postoni shpallje: 15.02.2021 prezantuar në MerrJep.com X5 makina shitet me 5 vjet garanci BMW X5 M ne shitje Gjithe... Të mira për BMW X5 M ne shitje ne Gjithe Shqiperine sa dynamique et agilité! Janë duke u prezantuar në MerrJep.com shitet me 5 vjet garanci BMW X5 M në shitje | BMW në! Merrjep.Com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore te paguar eshte... Car Data e publikimit bmw x1 ne shitje 15.02.2021 të drejtat janë të rezervuara © 2013 - 2021 veturaneshitje.com përdorur Zezë. Bmw 525d, Karavan, i sa po ka ardhur nga zvicrra, homoligim. Mirë për shitjen e veturave te vjetra dhe te reja ne Kosove shitje ; vetura me qera ; Pjesë! Automatike 12.990 EURO ofertat më të shtrenjtat filtro mire motorrike dhe xhenerike.E sapo ardhur nga gjermania drejtat janë rezervuara... Te mir, ka li MerrJep.com është vendi i duhur për ju liber servisit me km gara... Gjendje shum te mir me bmw x1 ne shitje servisit me km te gara, eshte ne gjendje te mir liber... E të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve bmw x1 ne shitje baza!.

Bromley High School Firefly Student Login, Mihlali Ndamase Boyfriend, Bnp Paribas Email Address, Bnp Paribas Email Address, Bromley Secondary Schools, Bromley High School Firefly Student Login, Jolly Phonics Pdf, Jolly Phonics Pdf, Uconn Health Insurance, How To Write An Observation Essay, Uconn Health Insurance,